Καλή υποδοχή και μεγάλη αποδοχή σε Βάρη, Βούλα, Βουλιαγμένη πριν την ομιλία μου την Τρίτη 9/5 19.30 στο κέντρο Casanova (Άρεως 2 Βουλιαγμένη).
Η φοροεπιδρομή από την αύξηση των αντικειμενικών αξιών, οι βραχυχρόνιες μισθώσεις που φέρνουν εισόδημα αλλά δημιουργούν παράλληλο πρόβλημα στέγης, η αισχροκέρδεια επηρεάζουν τους πολίτες και εδώ. Θέλουν έλεγχο του κατήφορου Μητσοτάκη και #Δικαιοσύνη_παντού.
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/05/bbb-1-1024x894.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/05/bbb-2-688x1024.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/05/bbb-3-532x1024.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/05/bbb-4-1024x846.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/05/bbb-5-1024x648.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/05/bbb-6-1024x935.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/05/bbb-7-1024x989.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/05/bbb-8-1024x765.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/05/bbb-9-1024x938.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/05/bbb-10-888x1024.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/05/bbb-11-1024x568.jpg)