Στη λαϊκή αγορά του Κόκκινου Μύλου με τον συνυποψήφιό μου κ. Γιάννη Δέδε και συναγωνιστές/στριες, λίγες μέρες πριν τις εκλογές της Κυριακής 21ης Μαΐου. Οι Δημοκρατικοί πολίτες είναι αποφασισμένοι για αλλαγή #karameros_anatolika
![](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347101037_251870114013413_2780623540233220909_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=CkHiJhDq3-sAX9rQ87k&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=00_AfAaQOUDxmRps_cQ4Jfg1MymcnSTJ00InBvuOtjt_OSGiA&oe=646A1054)
![](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347223055_6495441593808703_5824142033014164872_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=gqZ1_y0BXHMAX8deNna&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=00_AfDbqNn42eORzvnNkzVEvredok76X_KmizzPoVHTbLEtmQ&oe=646AFDD2)
![](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/345919653_544740514289622_6164692601320204810_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Nr888yMTkawAX8Wt7k3&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=00_AfDd1B1ZTo6phFRNUo875frFUkIsk50M1gEtRYDuO-Rngw&oe=646B224C)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/05/kokkinos-mylos4.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/05/kokkinos-mylos3-1024x498.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/05/kokkinos-mylos2-1024x498.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/05/kokkinos-mylos1-1024x768.jpg)
Στη λαϊκή αγορά του Κόκκινου Μύλου με τον συνυποψήφιό μου κ. Γιάννη Δέδε και συναγωνιστές/στριες, λίγες μέρες πριν τις εκλογές της Κυριακής 21ης Μαΐου. Οι Δημοκρατικοί πολίτες είναι αποφασισμένοι για αλλαγή #karameros_anatolika