Σήμερα στην Παλλήνη και τον Γέρακα έσφιξα εκατοντάδες “καθαρά” χέρια στον δρόμο, στους χώρους εργασίας, στην αγορά, στις στάσεις της Λεωφόρου Μαραθωνος, στο ΚΑΠΗ και αλλού. Κύριο θέμα συζήτησης η επεξήγηση και εξειδίκευση του προγράμματος του ΣΥΡΙΖΑ για τα κόκκινα δάνεια. Οι πολίτες θέλουν την προοδευτική πρόταση και θα στείλουν πίσω το λογαριασμό στις 21 Μαΐου και να σταματήσει ο οικονομικός κατήφορος Μητσοτάκη
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/04/P-1.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/04/p-2.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/04/p-3.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/04/p-4.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/04/p-5-705x1024.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/04/p-6.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/04/p-7.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/04/p-8-637x1024.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/04/p-9.jpg)
![](https://karameros.gr/wp-content/uploads/2023/04/p-11-1024x461.jpg)